جهت برخورداری از فروش فوق العاده تابلو سفالی مدل دار اعلا می توانید به سایت آنلاین ما مراجعه کرده و به صورت غیر حضوری اقدام به ثبت درخواست و سفارش خود نمایید و در اسرع وقت محصول خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در محل حضور خود دریافت نمایید و از خرید خود راضی باشید. به سبب نوسان قیمت ها نمی توانیم قیمت این محصول را به طور دقیق تعیین نمود.

تولید انواع تابلو سفالی مدل دار

متریال ساخت تابلو سفالی مدل دار

متریال ساخت تابلو سفالی مدل دار

سایت فروش آنلاین ما به عنوان یکی از مراکز خرید تابلو سفالی گل و مرغ و همچنین فروش تابلو سفالی در سایر مدل های مختلف فعالیت می کند

به طور کلی هنر سفال عبارتند طراحی کردن  نقش ها بر روی سطح های فلزی به خصوص طلا، نقره و برنج به کمک انواع و اقسام ابزاری که با ضربه چکش بر روی سطح اجسام فلزی نقش می بندند

هنگام خریدن اجسام سفالی باید یک سری از موارد را مورد نظر قرار دهید تا بتوانید کالایی مطمئن و البته اصل را خریداری نمایید، که ما در اینجا به برخی از این موارد اشاره می کنیم : بخش های برش خورده حتماً به صورت لب برگردان شده باشد. در صورتی که محصول مورد نظر تابلو است باید نوار در بخش زیرین آن قرار بگیرد. تابلو نباید دارای لبه های ناصاف باشد. اگر طرح مد نظر ما از تکرار یک نقش به وجود آمده باشد بخش های یکسان و با یک روی قلمزنی شوند. نقشه های به کار رفته بر روی تابلو باید تا حد امکان سنتی باشد. در هنگام قلم زنی در اثر فشار زیاد بر روی قلم ها سوراخ ایجاد نگردد

تابلوهای سفالی به سبب داشتن زیبایی خاص، آن ها را به گزینه ای چشم نواز و ایده آل جهت اضافه کردن به دکوراسیون و همچنین چیدمان خانه و محل کار تبدیل می کند نقش های موجود روی زمینه از جنس فلز مس، با قلم های خیلی ظریف به وجود آمده‌اند.
افراد سازنده فضای دور طرح را اصولاً با پارچه هایی از جنس جیر و همچنین به رنگ مشکی می پوشانند تا این اثر نقره ای رنگ شکوه بیشتری پیدا کند. قلم زنی هنر ایجاد نقش های زیبا بر روی اشیایی از جنس فلز است. حوصله و دقت اصلی ترین ابزار آن می باشد.
اصولاً از قیر برای کج نشدن تابلو یا ظرف بر اثر وارد شدن ضربه های چکش و قلم استفاده می گردد همچنین قلم های استفاده شده در این کار دارای انواع و اقسام مختلف می باشد که بر طبق طرح و شیوه کار به گونه های متفاوتی انتخاب می گردد.

فروشگاه جدید تابلو سفالی مدل دار

فروشگاه جدید تابلو سفالی مدل دار اصولاً نقش گل و مرغ می ‌تواند به عنوان مرسوم ترین نقش های هنر سفال روی خیلی از آثار فلزی اجرا گردد و این طرح ها عموما از پرطرفدار ترین طرح ها است همچنین قابل ذکر است که روش کار در فروشگاه تابلو ساختمانی بدین ترتیب است که در ابتدا هنرمند سفال گر طرح مورد نظر خود را باید اجرا کند و آن را به وسیله یک مداد روی سطح فلزی بکشد و سپس در مرحله بعد داخل و بیرون کارش را با قیر ذوب شده پر کند و سپس بعد از این که قیر سفت گردید به وسیله چکش و قلم شروع به پیاده سازی طرح خود کند.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *