کاشی شکسته می تواند بهترین انتخاب برای طراحی خاص بر روی دیوار منازل باشد که با خرید اینترنتی آن میتوان جلوه زیبایی به منازل خود داد.

کاشی شکسته چیست ؟

هنر کاشی شکسته یکی از هنرهای بسیار زیبا و جذابی است که در دسته هنرهای دستی قرار می گیرد.

استفاده از کاشی در معماری ابنیه تاریخی ایران جایگاه خاصی دارد و همواره هنرمندان ایرانی به زیبایی با کاشی های لعاب دار نقش آفرینی کرده اند.

تزیین فضا با کاشی از قدیمی ترین هنرهای ایران است که سابقه ای طولانی دارد. این روزها هنرمندان خلاق با استفاده از کاشی و سرامیک شکسته جلوه دیگری از زیبایی را ایجاد کرده اند که در نوع خود بی نظیر است.

در هنر کاشی شکسته در واقع تضاد رنگ ها به کار رفته است که موجب جذابیت و زیبایی کار می شود.

کاشی شکسته

کاشی شکسته در دکوراسیون

کاشی شکسته از هنرهای ارزشمندی است که حتی در محیط خانه هم قابل انجام است و بانوان هنرمند بسیاری در خانه به انجام آن مشغول‌اند.

این تکنیک با تنوع رنگی زیادی که دارد توانسته در دکوراسیون داخلی،

نمای ساختمان ها، تابلوها، فضاسازی شهری و انواع لوازم تزیینی نیز به زیبایی وارد شود.

کاشی شکسته

طراحی متفاوت کاشی شکسته امکان استفاده از آن را در هر فضایی می دهد. در فضای داخل منازل کاشی شکسته می تواند بسیار به کار گرفته شود از طراحی کاشی های آشپزخانه گرفته تا تابلوهای موزاییکی رنگارنگ همه از تکنیکی بهره می برند که با خرده های کاشی و سرامیک و دستانی هنرمند اجرا می شوند.

طرح های مختلفی از این کاشی ها وجود دارد که این کار طرح ها شامل؛

  • طرح فانتزی
  • طرح سنتی
  • طرح اسلیمی
  • طرح مدرن
  • طرح کلاسیک

می شوند. استفاده از آن ها بستگی به محیطی دارد که قرار است استفاده شود. هرکدام از کاشی ها طراحی و ترکیب رنگ هنرمندانه ی ویژه ای دارد که باعث تمایز آن از بقیه می شود.

مراکز فروش کاشی های شکسته ای هم هستند که به صورت آماده قطعات رنگی شکسته شده ی کاشی، سرامیک و یا موزاییک را در اختیار مشتریان قرار می دهند که معمولاً شکستگی این کاشی های شکسته شده و تکه تکه شده منظم تر اند و لبه تیزی ندارند و شما با توجه به طرح و وی خود می‌توانید رنگ‌های متفاوت را سفارش دهید تا این مراکز فروش کاشی شکسته کاشی های شکسته شده را در اختیار شما قرار دهند.

کاشی شکسته

قیمت کاشی شکسته

این کاشی ها در کارخانه های تولیدی در انواع مختلفی تولید می شوند و در بازار با قیمت های متفاوتی به فروش می رسند.

در تعیین قیمت کاشی های شکسته عوامل مختلفی چون طرح روی آن، جنس و کیفیت کاشی، ترکیب رنگ آن، اندازه و ابعاد کاشی ها دخیل هستند.

کاشی شکسته با طراحی بسیار زیبا در دسترس مشتریان قرار میگیرد که خریدار می تواند با خرید اینترنتی آن با قیمت کمتر تهیه و اثر زیبایی را خلق کند.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!