امروزه از چوب استفاده های زیادی می شود، یکی از موارد مصرف چوب تابلو سفال چوبی می باشد. امروزه جدای از خاک از شیشه و چوب نیز در ساخت تابلوهای سفالی نیز استفاده می شود.

دلیل انجام این کار را می توان این نامید که تولید کنندگان می خواهند با انجام این کار روی به محصولات مدرن و به روز بیاورند و با این کار بتوانند بازار آن محصول را از آن خود نمایند.

تابلو سفال چوبی

نکاتی در مورد تابلو سفال چوبی

امروزه به این دلیل که نیاز مشتریان تغییر پیدا کرده است پس تولیدکنندگان به این فکر افتادند که محصولی را تولید کنند که نیاز جدید مشتریان را برطرف نماید.

یکی از نیاز هایی که تغییر پیدا کرد همین تابلوهای سفالی بود که تولید کنندگان با تغییر دادن مواد خاک به شیشه و چوب و … توانستند نیاز مشتریان خود را بشناسند و آن را برطرف نمایند.

تابلو سفال های چوب به صورت رنگی و به صورت پازلی نیز می باشند.

چوب و سفال دو ماده ی تشکیل دهنده ی اصلی تابلو سفال های چوبی نیز می باشند.

تابلو سفال چوبی

شهر های سازنده ی تابلو سفال چوبی

تابلو سفال های چوبی در شهر های مختلفی تهیه و تولید می شوند و برخی از شهر های بزرگی که اقدام به ساخت تابلو سفال های چوبی می کنند به شرح زیر می باشند:

  • مشهد
  • اصفهان
  • یزد
  • همدان
  • کاشان

در شهر های بزرگ به دلیل اینکه مردم شهر به دکوراسیون منزل خود اهمیت بسیاری می دهند و توجه ویژه ای برای آن قائل هستند از رونق خوبی برخوردار است و تولید کنندگان این محصولات از درامد خوبی نیز برخوردار هستند.

تابلو سفال چوبی

تابلو سفال های چوبی در بازار ایران

برخی از تابلو سفال های چوبی از کشور هایی مانند چین وارد ایران می شوند.

اما کیفیت آنها با کیفیت محصولات ایرانی می تواند در تضاد باشد چرا که کالا های خارجی دارای کیفیت مناسبی نیستند و خیلی زود از بین خواهند رفت به خصوص برای تابلو سفال های چوبی ممکن است که خیلی زود ترک بخورند.

پس با شناخت مراکزی که تابلو سفال های چوبی ایرانی را به فروش می رسانند و خرید از آنها شما می توانید به نوعی از تولید کنندگان ایرانی نیز حمایت نمایید.

شاید بهترین روش برای خرید این محصولات این باشد که شما وب سایت یک تولید کننده ی ایرانی را که محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب تولید می کند را پیدا کرده و از آن اقدام به خرید نمایید چرا که به این شکل شما می توان با قیمت کمتری محصول را حتی خریداری کنید و اینکه مستقیما از تولید کننده محصول را خریداری کرده اید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!