کاشی شکسته ها ، قطعات کوچکی هستند که دارای طرح ها و مدل های گوناگونی می باشند. این کاشی ها کاربرد های زیادی در زیبایی بخشیدن به محیط های مختلف دارند. برای خرید کاشی شکسته در تهران باید به مراکز خرید آن ها مراجعه کرد و متناسب با نیاز خود طرح مناسب را انتخاب کنیم.

هنر استفاده از کاشی های شکسته

یکی از هنرهای دستی بسیار زیبا و پرطرفدار در ایران، استفاده از کاشی های شکسته می باشد. این کاشی ها نه تنها برای ساختمان سازان و معماران بلکه برای افراد خانه دار که هیچ مهارتی ندارند نیز کاربرد دارد.

در ساختمان سازی برای تزیین دیوار ها، اپن آشپزخانه و سرویس های بهداشتی کابرد دارد. علاوه بر این ها در دیوار های سطح شهر و اماکن مختلف نیز استفاده می شود.

ساخت تابلو با این کاشی ها کار بسیار ساده ی است ولی زیبایی که این تابلو ها دارند باور نکردنی است. می توان طرح های مختلفی را با این کاشی های کوچک بسازیم.

کاشی شکسته

کاربرد کاشی شکسته

بهره بردن از تکه های کوچک کاشی برای کارهای هنری و زیبا یکی از رایج ترین هنر های دستی در ایران می باشد. از این کاشی ها در دکوراسیون داخلی منازل، هتل ها، تزئینات شومینه و سرویس های بهداشتی و در فضاهای خارجی برای راهرو و پیاده رو ها استفاده  می شود .

این کاشی های شکسته در طرح ها و مدل های متنوعی ساخته می شوند که کاربرد هرکدام بسیار منحصر به فرد است و زیبایی خاص خود را دارند.

کاشی شکسته

طرح های مختلف کاشی شکسته

همانطور که گفته شد تولید این صنایع دستی بسیار زیبا در انواع مختلفی با توجه به مکانی که قصد نصب آن ها را داریم صورت می گیرد.

  • کاشی های شکسته طرح فانتزی
  • کاشی های شکسته طرح مدرن
  • کاشی های شکسته کلاسیک
  • کاشی های شکسته اسلیمی
  • کاشی های شکسته سنتی
  • کاشی های شکسته طرح سنتی

از طرح های شناخته شده ی کاشی ها می باشند.

کاشی شکسته

مراکز خرید کاشی شکسته

در اکثر نقاط کشور عزیز و هنردوستمان ایران، مراکزی برای خرید و فروش کاشی های شکسته وجود دارد. سعی بر این است که طرح های متنوعی بر روی کاشی ها زده شود و محصولاتی با کیفیت تر و ارزان تر تولید شود.

در این مراکز خرید به سلیقه مشتری احترام گزاشته می شود و به خریداران حین خرید نکاتی گفته می شود که آنان را در انتخاب محصول مناسب یاری می دهد.

قیمت کاشی ها بستگی به کیفیت آن ها و مواد اولیه استفاده شده و همچنین ابعاد کاشی دارد و هرچه طرح روی کاشی پیچیده تر و زیباتر باشد قیمت آن نیز افزایش می یابد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!