فروش تابلو سفال لعابی با قیمت مناسب تا حد زیادی تحت تاثیر طرح تابلو خواهد بود. در مورد تابلوهایی با طرح هخامنشی و نحوه فروش آنها چه اطلاعاتی دارید؟

تابلو سفال لعابی دارای قیمت و نرخ بالاتری نسبت به مدل های دیگر موجود در بازار است. مزیت های کیفی این مدل تابلوها موجبات عدم نظر گرفتن قیمت از سوی خریداران شده است.
توجه کنید که تابلو سفال طرح هخامنشی که به صورت کتیبه و سردر منازل ساخته می شود نیز نیاز به لعاب کاری خواهد داشت. فروش این مدل تابلوها اغلب به صورت سفارشی و نصب آن نیز توسط افراد متخصص و حرفه ای صورت می گیرد.

فروش تابلو سفال لعابی

تولید کننده تابلو سفال هخامنشی

همانطور که اشاره شد تابلو طرح هخامنشی در اندازه های بزرگ و برای نصب در مکان های عمومی مانند رستوران ها ساخته می شود. همین امر موجب شده تا قیمت این نوع تابلو به علت برخی فاکتورهای کیفی، بالاتر از مدل های دیگر باشد.
شرکت های متعددی در زمینه طراحی، ساخت و نصب تابلو هخامنشی فعالیت دارند که برخی از آنها نیز به صورت آنلاین در دسترس هستند. بهترین نوع تابلوهای هخامنشی مدل های کتیبه ای می باشند که برای نصب در مکان های زیر مناسب هستند:

 • ورودی منازل
 • راهرو و لابی هتل ها
 • نصب در بالای شومینه
 • نصب در اماکن عمومی
 • دیوار پارک ها و مدارس
 • ورودی برخی شرکت های تولیدی

البته به علت قرار داشتن تابلوهای کتیبه ای در محیط های روباز، انجام لعاب کاری امری مهم و اساسی خواهد بود.

فروش تابلو سفال لعابی

نکات مهم در لعاب کاری تابلو سفالی

تابلو سفال لعابی جزء مدل های باکیفیت و مقاوم با عمر طولانی محسوب می شود. برای دستیبابی به این مهم، تولید کنندگان باید نکات مهمی را مدل نظر قرار بدهند. برخی از این موارد به شرح زیر هستند:

 1. لعاب باید به خوبی ترکیب و آماده شود.
 2. لعاب باید قوام بالایی داشته باشد.
 3. قبل از لعاب کاری باید سطح تابلو صاف و صیقلی شود.
 4. زمان مناسب برای خشک شدن لعاب فراموش نشود.
 5. گرد و خاک روی سطح تابلو قبل از لعاب کاری تمیز و پاک شود.
 6. از ابزار تخصصی برای لعاب کاری استفاده کنید.

رعایت این نکات منجر به خلق تابلویی سفالی با سطح لعاب کاری یکدست و باکیفیت خواهد شد.

فروش تابلو سفال لعابی

بازار فروش تابلو سفال لعابی

فروش انواع تابلو سفال لعابی در سراسر کشور به ویژه کلان شهرهایی مانند تهران، تبریز و اصفهان پررونق است. اکثر خریداران عمده برای تهیه این مدل تابلوها در اندازه های کوچک می توانند به صورت غیر حضوری اقدام به سفارش نمایند.
برای خرید تابلو طرح هخامنشی باید از طریق مراکز تولیدی اقدام به ثبت سفارش نمایید. دلیل این امر اجرای این طرح ها در سایزهای بزرگ به صورت سفارشی است.
بازار تابلو سفال لعابی تزئینی اغلب مدل های مدرن مانند تابلوهای کوچک فانتزی را شامل می شوند. تابلوهایی که در گالری های هنری با قیمت و نرخ مناسبی عرضه و به فروش می رسند.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!